Přeskočit na obsah
Ročník 2007 Ročník 2008 Ročník 2009 Ročník 2010 Ročník 2011 Ročník 2012 Ročník 2013 Ročník 2014 Ročník 2015 Ročník 2016 Ročník 2017 Ročník 2018 Ročník 2019
Mimodomov logo

Out of Home 2019

21-22. června 2019

facebook

Realizujeme

Realizujeme

asociace Dítě a rodina
New Job New Life

partneři

Generální partner:
Innogy
Hlavní partneři:
Magistrát hlavního města Prahy Modrá pyramida TCCM Nadační fond Albert Nadace Vodafone ČEPS Nadace Naše dítě
Partneři:
Kofola Crocodille

Nacházíte se:

Festival OUT of HOME

Festival OUT of HOME je naše srdeční záležitost

Festival se koná jednou za rok a účastní se ho kolem 26 dětských domovů z celé ČR. Jeho přípravě věnujeme velké úsilí a pozornost, protože je jednou z našich stěžejních aktivit. Koncepce této akce se vyvíjela několik let. Jaký je OUT of HOME a na koho je zaměřený?

Out of Home se věnuje dětem z dětských domovů, zpříjemňuje jim jejich čas, motivuje a ukazuje na věci a činy, které mají v životě smysl.

Out of Home chce upozorňovat na problém neřešené integrace dětí z dětských domovů do společnosti a chce se podílet na jeho řešení.

Out of Home přináší dětem týmové soutěžení, představuje nejrůznější profese a brigády, nabízí setkání s osobnostmi, motivuje, nabízí pocit vítězství, ale i prohry a dává příležitost, naučit se s nimi vypořádat.

Out of Home chce oslovovat veřejnost. Zapojit ji a zprostředkovat integraci dětí do společnosti. Spojit tyto dva světy a nalézt vzájemné porozumění v řešení zásadního problémů, který se dotýká nás všech.

Pojďte společně s námi pomoci dětem z dětských domovů, aby našly svou cestu a dokázaly se zapojit do běžného života. Podpořte myšlenku festivalu a projekty, které se věnují dětem z dětských domovů a jejich integraci do společnosti. Každý rok nám na akci pomáhá cca 150 dobrovolníků, staňte se jedním z nich.

 

© Copyright Mimo domov, o.s. 2009-2024, webmaster: Radim Hašek


Přejít na začátek stránky